Cyberbezpieczeństwo instytucji sektora publicznego wobec przyspieszonej cyfryzacji usług – realne zagrożenia, niezbędne działania i dostępne możliwości.

Czasy obecne, gdzie króluje praca zdalna i trwa gwałtowne przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej, także w sektorze admininistracji publicznej, to rosnąca skala wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem.

CyberGOV to właściwe miejsce, by rozmawiać o sprawach ważnych dla cyberbezpieczeństwa administracji publicznej szczebla centralnego i samorządowego oraz o współpracy administracji nie tylko z jednostkami powołanymi do troski o cyberbezpieczeństwo, ale także służbami mundurowymi i sektorem obronnym.

Konferencja CyberGOV powstała w odpowiedzi na aspiracje i oczekiwania przedstawicieli instytucji administracji publicznej. To spotkanie przygotowane pod ich potrzeby, w kontekście funkcjonowania jednostek sektora publicznego w Polsce. Umożliwia wymianę doświadczeń i prezentowanie najlepszych praktyk, a także dialog instytucji mających decydujący wpływ na realizację programów i działań w obszarze cyberbezpieczeństwa sektora publicznej w Polsce.

Chcemy dyskutować o nowych regulacjach i nowelizacji Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, realiach funkcjonowania urzędów w Polsce, zaniedbaniach technicznych i organizacyjnych, potrzebie budowania świadomości. A przede wszystkim o możliwościach realnego działania, pilnych wyzwaniach oraz potrzebie współpracy.

Zadbamy możliwość interakcji (zadawania pytań i rozmowy z prelegentami), a także nową formę dyskusji roundtables organizowanych jako wideokonferencje.

Nad właściwym kształtem programu konferencji jak zawsze czuwa Rada Programowa, złożona przez przedstawicieli różnych jednostek administracji publicznej.

Jest wiele konferencji na temat cyberbezpieczeństwa, ale tylko CyberGOV adresuje wprost potrzeby, uwarunkowania i ograniczenia instytucji administracji publicznej.

DLACZEGO WARTO
UCZESTNICZYĆ W

CyberGOV ONLINE?


Nie znajdziesz tego na żadnej innej konferencji o bezpieczeństwie
program konferencji jest budowany z uwzględnieniem aktualnych potrzeb i uwarunkowań jednostek sektora administracji publicznej


Uzyskasz informacje u samego źródła
– jak co roku w agendzie znajdą się wystąpienia decydentów kształtujących politykę państwa dotyczącą cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji w sektorze publicznym


Dobrze wykorzystasz czas
konferencja CyberGOV zyskuje każdego roku wysokie oceny uczestników i w warstwie merytorycznej pozwala pozyskać wiedzę przydatną do praktycznego zastosowania w swoim urzędzie i instytucji


Będziesz mógł w zorganizowanej formie porozmawiać z innymi uczestnikami, którzy są zainteresowani ważnymi dla Ciebie zagadnieniami – sesja równoległych dyskusji przy okrągłych stołach umożliwia bezpośrednią wymianę doświadczeń i otwarte rozmowy uczestników


Spotkasz się z ekspertami
- po zakończeniu każdej prezentacji, podczas video rozmowy, zadasz swoje pytania!


Zyskasz wiele ciekawych, nowych kontaktów i dostęp do unikalnych treści i prezentacji


Jeżeli nie zdążysz obejrzeć wszystkich wykładów,
zrobisz to później – otrzymasz 30-dniowy dostęp do nagrań video i prezentacji

Udział w konferencji CyberGOV 2021 to
11 punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT

W szczególności zapraszamy przedstawicieli samorządów i jednostek administracji centralnej, w tym ministerstw i agencji, odpowiedzialni za obszar IT, bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, oraz nadzór nad tym obszarami. Obecni będą także przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na poziomie państwa m.in. przedstawiciele ABW, wojska, innych służb mundurowych oraz wybranych firm utrzymujących elementy infrastruktury krytycznej państwa. Spodziewamy się ponad 300 uczestników.

Dla kogo jest CyberGOV?

 

Wśród uczestników znajdą się
 • Decydenci i specjaliści z urzędów administracji centralnej i samorządowej odpowiedzialni za bezpieczeństwo IT i bezpieczeństwo informacji
 • Menedżerowie działów IT instytucji publicznych
 • Pełnomocnicy ds. bezpieczeństwa cyberprzestrzeni z różnych instytucji
 • Dyrektorzy generalni urzędów i inni decydenci nadzorujący obszar cyberbezpieczeństwa swoich instytucji.
 • Przedstawiciele służb mundurowych oraz resortu obrony
 • Eksperci z publicznej opieki zdrowotnej

Kluczowe zagadnienia

 

 • Nowelizacja Ustawy KSC – jakie zmiany niesie bezpośrednio dla sektora publicznego, co oznacza i w jaki sposób na wpłynie na inne sektory
 • Nowe inicjatywy europejskie – NIS 2.0 i inne regulacje dotyczące cyberbezpieczeństwa (w tym Digital Operational Resilience Act - DORA)
 • Pieniądze na horyzoncie czyli realne inwestycje w cyberbezpieczeństwo (założenia i konkretne cele Krajowego Programu Odbudowy w obszarze cyber)
 • Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC) i cyberbezpieczeństwo – perspektywa do 2029
 • Rozwój programu PWCyber - propozycja edukacyjna dla administracji publiczne
 • Chmury w administracji publicznej - kwestia cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa danych, katalog usług dla administracji publicznej, pakiet dla samorządów

Więcej informacji>>>

WIDEOREPORTAŻ Z CYBERGOV 2019
ZOSTAŃ PARTNEREM KONFERENCJI CYBERGOV Online!
PRZEDSTAW SWOJE ROZWIĄZANIA, PODZIEL SIĘ WIEDZĄ I POZNAJ NOWYCH KLIENTÓW!

JAKO PARTNER CyberGOV 2021:

 • wygłosisz prelekcję połączoną z case study w panelu głównym lub w sesjach równoległych
 • poprowadzisz stolik dyskusyjny online (sesje roundtables)
 • w wirtualnym stoisku nawiążesz bezpośrednie kontakty z uczestnikami
 • po konferencji spotkasz się 1:1 z wybranymi uczestnikami konferencji (w formie video rozmowy)
 • w strefie wiedzy technologicznej zaprezentujesz się jako ekspert
 • i jeszcze wiele więcej!

 

POROZMAWIAJ, NAPISZ DO NAS:

 

Mariola Rauzer

m: +48 509 622 541
e: mariola.rauzer@evention.pl

 

Dominika Opoka

m. +48 604 112 883
e: dominika.opoka@evention.pl

ORGANIZATOR

PATRONAT HONOROWY

PARTNER GENERALNY

PARTNERZY STRATEGICZNI
PARTNERZY MERYTORYCZNI

MECENASI

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONAT MERYTORYCZNY

PATRONAT SPOŁECZNOŚCIOWY

PATRONAT MEDIALNY

CYBERGOV 2022

25-26 maja 2022
www.cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.