ORGANIZATOR

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

PARTNERZY I PATRONI EDYCJI 2022

PATRONAT HONOROWY

Janusz Cieszyński Pełnomocnik Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa
Wojewoda Mazowiecki
Wojewoda Mazowiecki jest terenowym organem administracji rządowej w województwie mazowieckim i zwierzchnikiem zespolonej administracji rządowej na jego terenie. Pozycję organizacyjno-prawną wojewody reguluje ustawa z dnia 23 stycznia 2009 r. o wojewodzie i administracji rządowej w województwie. Wojewoda podlega premierowi oraz ministrowi do spraw administracji publicznej. Najważniejsze obszary działania wojewody to współpraca z samorządami, zapewnienie bezpieczeństwa, sprawne realizowanie inwestycji na terenie województwa mazowieckiego, nadzór nad gospodarowaniem nieruchomościami Skarbu Państwa, polityka społeczna. Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie znajdują się w Radomiu, Siedlcach, Płocku, Ostrołęce i Ciechanowie.

PARTNER GENERALNY

 

Microsoft
Microsoft napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji. Microsoft konsekwentnie zmienia sposób, w jaki ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią, a także czerpią z czasu wolnego i komunikują się za pomocą technologii. Jako lider w obszarze cloud computingu, firma nieustannie tworzy nowe usługi i rozwiązania chmurowe oraz mechanizmy AI, które pomagają w transformacji instytucji, przedsiębiorstw oraz całych gałęzi gospodarki. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W Polsce Microsoft jest reprezentowany przez specjalistów i menadżerów, którzy na co dzień wspierają klientów i partnerów firmy w cyfrowej transformacji.

PARTNERZY STRATEGICZNI

 

Check Point Software Technologies
Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa dla rządów i korporacji na całym świecie. Portfolio rozwiązań Check Point Infinity chroni przedsiębiorstwa i organizacje publiczne przed cyberatakami piątej generacji z wiodącym w branży wskaźnikiem przechwytywania złośliwego oprogramowania, oprogramowania ransomware i innych zagrożeń. Infinity składa się z trzech głównych filarów zapewniających bezkompromisowe bezpieczeństwo i ochronę przed zagrożeniami generacji V w środowiskach korporacyjnych: Check Point Harmony dla użytkowników zdalnych; Sprawdź Point CloudGuard, aby automatycznie zabezpieczyć chmury; i Check Point Quantum, w celu ochrony granic sieci i centrów danych, a wszystko to kontrolowane przez najbardziej kompleksowe, intuicyjne i ujednolicone zarządzanie bezpieczeństwem w branży. Check Point chroni ponad 100 000 organizacji różnej wielkości.
Cybereason
Cybereason to firma, której celem jest szybkie zakończenie cyberataków na stacjach końcowych, w chmurze i w całym ekosystemie przedsiębiorstwa. Oparta na sztucznej inteligencji platforma Cybereason XDR zapewnia pozyskiwanie danych na skalę globalną, skoncentrowaną na operacjach detekcję MalOp™ i predykcyjną odpowiedź na atak, która jest niepokonana w przypadku nowoczesnego oprogramowania ransomware i zaawansowanych technik ataku. Cybereason to prywatna, międzynarodowa firma z siedzibą w Bostonie, obsługująca klientów w ponad 40 krajach.
IntegraleIT
Naszą misją jest dostawa kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań IT, ułatwiających przedsiębiorstwom cyfrową transformację Specjalizujemy się w obszarze bezpieczeństwa IT/OT, rozwiązań Data Center i sieci korporacyjnych. Jesteśmy wsparciem dla zespołów technicznych po stronie Klienta.
Zapewniamy aktywne doradztwo, efektywne wdrożenie oraz wybór najlepszych rozwiązań IT spośród oferty 40 producentów. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi: analizę środowiska i procesów IT w przedsiębiorstwie, zdefiniowanie problemów, zaprojektowanie rozwiązań, dostarczenie sprzętu i wdrożenie projektu, monitoring i zarządzanie systemami, optymalizację procesów IT oraz serwis, usługi doradcze i szkolenia dla jego zespołów IT.
Stale się kształcimy i jesteśmy otwarci na nowości branżowe. Lubimy wyzwania, a każdy projekt realizujemy terminowo.
Posiadamy trzy oddziały na terenie kraju oraz sieć partnerów serwisowych i jesteśmy w stałej gotowości by pomagać naszym Klientom.
Stinet sp. z o.o
Stinet od 1996 roku specjalizuje się w dostarczaniu technologii z zakresu bezpieczeństwa IT we wszystkich sektorach gospodarki. Firma powstała w oparciu o wspólną wizję – sukces naszych Klientów poprzez zapewnienie ciągłości działania w obliczu zwiększonego ryzyka cyberataków. Dlatego starannie dobieramy technologie należące do światowych liderów z zakresu cyberbezpieczeństwa. Oferujemy rozwiązania nowej generacji zapewniające ochronę przed atakami i zagrożeniami od punktu końcowego do brzegu sieci i chmury. Nasza firma posiada umowy partnerskie z wiodącymi producentami z branży IT, a posiadane autoryzacje i nagrody potwierdzają kompetencje naszej firmy w dziedzinie profesjonalnej obsługi technicznej i sprzedaży. Wysokie kompetencje naszych inżynierów potwierdzają liczne certyfikaty, a potwierdzeniem wysokiego poziomu świadczonych usług są referencje zadowolonych Klientów. Jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

 

Akamai

Akamai Technologies to firma powstała z pasji i misji usprawniania działania algorytmów internetowych. Od ponad 20 lat globalnie i od 10 lat w Krakowie zapewnia zaawansowane rozwiązania dla wysokiej dostępności, bezpieczeństwa i wydajności serwisów i infrastruktury. Każdego dnia miliardy ludzi korzystają z Internetu, aby robić zakupy, grać, uczyć się i bawić. Dzięki największej platformie serwerów Edge-owych obsługujących ponad 1/3 ruchu internetowego na dobę (ponad 360 000 serwerów w 135 krajach o pojemności ponad 250 Tbps), rozwiązaniom z zakresu optymalizacji stron internetowych oraz z obszaru bezpieczeństwa Akamai czuwa nad klientami - przyspieszając i zabezpieczając życie online.

Epidemia COVID-19 zmieniła środowisko online. Skokowo zwiększyła się liczba użytkowników Internetu. Powszechność pracy zdalnej, zmiana nawyków użytkowników, wzrost obrotów e-commerce, zwiększone korzystanie z płatności elektronicznych znacząco wpłynęło na zmianę krajobrazu cyberbezpieczeństwa. To, co dla większości organizacji stanowiło wyzwanie – dla Akamai było i jest szansą. Rozwiązania Akamai z zakresu cyberbezpieczeństwa, zabezpieczania infrastruktury przed atakami DDoS, aplikacji, API, ochrony tożsamości użytkowników i kont klienckich, optymalizacji dostępu do treści stron internetowych sprawiają, że znacząca większość największych światowych firm e-commerce, banków, linii lotniczych, firm technologicznych i instytucji publicznych korzysta z rozwiązań Akamai.

Akamai w Krakowie istnieje od 10 lat, ewoluując od biura świadczącego wsparcie techniczne dla klientów do ponad 900-osobowej organizacji z reprezentacją wszystkich globalnych funkcji biznesowych – m.in. finansów, sprzedaży, rozwoju produktów i bezpieczeństwa. To w Krakowie jest jedno z pięciu centrów operacji bezpieczeństwa (Security Operations Center), reagujących natychmiast na ataki na klientów w regionie. To biuro w Polsce jest jednym z pięciu najszybciej rozwijających się oddziałów firmy. I to Akamai Polska jest świetnym miejscem pracy dla swoich ekspertów, co potwierdza status Legendy w rankingu Great Place to Work™.

AWS Tameshi
O Amazon Web Services 
Od ponad 15 lat Amazon Web Services jest najbardziej wszechstronną i szeroko stosowaną ofertą chmury na świecie. AWS stale rozszerza swoje usługi, aby obsługiwać praktycznie każdą operację informatyczną w chmurze, obecnie oferując ponad 200 w pełni funkcjonalnych usług obliczeniowych, pamięci masowej, baz danych, usług sieciowych, analiz, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji (AI), Internetu rzeczy (IoT), rozwiązań mobilnych, zabezpieczeń, rozwiązań hybrydowych, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości (VR i AR), tworzenia, wdrażania i zarządzania aplikacjami w 84 strefach dostępności (AZ) w 26 regionach geograficznych, z ogłoszonymi planami dotyczącymi kolejnych 24 stref dostępności i ośmiu innych Regionów AWS w Australii, Kanadzie, Indiach, Izraelu, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Szwajcarii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niedawno firma ogłosiła otwarcie Lokalnej Strefy AWS w Warszawie. Miliony klientów, w tym najszybciej rozwijające się startupy, największe przedsiębiorstwa i wiodące agencje rządowe ufają AWS w zakresie ich infrastruktury, zwiększania elastyczności i obniżania kosztów. Więcej informacji o AWS na stronie aws.amazon.com.

Tameshi 
Tameshi to pierwsza firma ze statusem AWS Migration Competency Partner w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w migracjach do chmury, w szczególności klientów korporacyjnych z wysoce regulowanych sektorów, w tym finansowego i medycznego. Zapewniamy naszym klientom bezpieczną i efektywną migrację do chmury, opartą na sprawdzonej metodologii i najlepszych praktykach. Nasza ścisła współpraca z AWS pozwala nam na korzystanie z programów umożliwiających realizację analizy i migracji dla nowych klientów.
Damiko
Misją GRUPY DAMIKO jest uporządkowanie i utrzymanie bezpieczeństwa oraz ułatwianie zarządzaniem infrastrukturą w obszarze IT tak, aby przedsiębiorstwa mogły efektywnie funkcjonować. Odpowiedzialnie przygotowujemy oraz realizujemy wdrożenia najlepszych rozwiązań, które zabezpieczą przed potencjalną stratą lub zniszczeniem danych, mienia oraz zasobów finansowych. Za cel stawiamy sobie również uświadomienie, jak ważna jest wcześniejsza reakcja i zbudowanie właściwej sieci zabezpieczeń. Dostarczamy niezawodne rozwiązania oraz pomagamy w krytycznych sytuacjach, chroniąc przed wykorzystaniem niebezpiecznych luk znajdujących się w systemach. Zaangażowanie nasze obejmuje następujące obszary: • Bezpieczeństwo • Zarządzanie • Audyt • SOC Od ponad 15 lat prowadzimy projekty, konsultacje i wdrożenia w wielu dziedzinach gospodarki w zakresie IT SECURITY. Zespół Grupy Damiko dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską, mamy precyzyjnie określone cele, a najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo.
Fortinet
Firma Fortinet (NASDAQ: FTNT), dzięki swojej misji zabezpieczania ludzi, urządzeń i danych, gdziekolwiek się znajdują, umożliwia stworzenie cyfrowego świata, któremu zawsze można ufać. Dlatego największe światowe przedsiębiorstwa, dostawcy usług i organizacje rządowe wybierają Fortinet, aby bezpiecznie przyspieszyć swoją cyfrową transformację. Platforma Fortinet Security Fabric zapewnia szeroką, zintegrowaną i zautomatyzowaną ochronę przed różnego rodzajami ataków. Zabezpiecza urządzenia, dane i aplikacje o znaczeniu krytycznym oraz połączenia od centrum danych, przez chmurę, po biuro domowe. Ponad 580 tys. klientów zaufało Fortinetowi w zakresie ochrony swoich firm, co sprawia, że firma zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby dostarczonych urządzeń zabezpieczających. Instytut szkoleniowy Fortinet NSE, działający w ramach programu firmy Training Advancement Agenda (TAA), zapewnia jeden z najobszerniejszych programów edukacyjnych w branży, dzięki czemu szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i nowe możliwości zawodowe są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.fortinet.com, na blogu Fortinet lub w FortiGuard Labs
HCL Software

Globalne przedsiębiorstwa działają dziś w środowisku zmieniających się, zaostrzonych i coraz bardziej złożonych wymagań dotyczących zgodności, w tym zgodności bezpieczeństwa. Powoduje to eskalację ryzyka i znaczne koszty zarządzania zgodnością. Dodatkowo liczba zagrożeń bezpieczeństwa, które zagrażają punktom końcowym i powodują szkody na poziomie biznesowym, stale rośnie. HCL BigFix Compliance zapewnia ujednoliconą widoczność w czasie rzeczywistym i egzekwowanie zasad w celu ochrony złożonych, wysoce rozproszonych środowisk.

Nowoczesne, połączone przedsiębiorstwa są zasilane przez zaawansowane aplikacje. Aplikacje te są często celem włamań i ataków, w których integralność aplikacji, dane transakcyjne i dane użytkownika mogą zostać naruszone. Nasze rozwiązania działają na rzecz ochrony aplikacji w całym cyklu życia – Dev, Test, Release i Production. HCL AppScan zapewnia najlepsze w swojej klasie narzędzia do testowania bezpieczeństwa aplikacji.

HCL Software to oddział firmy HCL Technologies (HCL), który prowadzi swoją podstawową działalność w zakresie oprogramowania. Rozwijamy, wprowadzamy na rynek, sprzedajemy i wspieramy ponad 30 rodzin produktów w obszarach Customer Experience, Digital Solutions, Secure DevOps, Security & Automation.

HCL Technologies to globalna firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom w przekształcaniu ich działalności w erę cyfrową. Nasze produkty i usługi technologiczne opierają się na czterdziestu latach innowacji, znanej na całym świecie filozofii zarządzania, silnej kulturze inwencji i podejmowania ryzyka oraz nieustannej koncentracji na relacjach z klientami.

IMNS
IMNS funkcjonuje od 2003 roku, specjalizując się w zaawansowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa informacji. Wspieramy organizacje w zarządzaniu ryzykiem, zarówno w obszarze technologicznym jak i organizacyjnym, pomagając w projektowaniu i wdrażaniu mechanizmów kontrolnych w obu tych dziedzinach. W zakresie zabezpieczeń organizacyjnych doradzamy w tworzeniu i doskonalenia regulacji oraz procesu zarządzaniu ryzykiem. Posiadamy wysokie kompetencje w zakresie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego i zgodności z uznanymi standardami ISO oraz pokrewnymi regulacjami branżowymi.
ITSS
IT Systems and Solutions sp. z o.o. to jedna z wiodących firm na polskim rynku IT, dostarczająca kompleksowe rozwiązania podnoszące konkurencyjność, produktywność i bezpieczeństwo środowisk informatycznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu wiedzy i narzędzi do zabezpieczenia in- frastruktury informatycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw, a także wspieramy Klientów w utrzymaniu i udoskonalaniu metod walki z ciągle zmieniającymi się zagrożeniami. Dzięki wysokim kompetencjom inżynierów posiadających najwyższe poziomy certyfikacji w wielu obszarach technologicznych zrealizowaliśmy kilkaset projektów dla Klientów z różnych branż.
Ivanti
Ivanti powstało w 2017 roku z połączenia firm Landesk oraz Heat Software, tworząc zintegrowane środowisko dla wszystkiego, z czym styka się IT, pozwalając pracownikom pracować lepiej, w każdym miejscu i o każdej porze. Misją Ivanti jako światowego lidera w dziedzinie technologii, jest umożliwienie organizacjom rozwoju w środowisku Everywhere Workplace, automatyzując zadania polegające na wykrywaniu, zarządzaniu, zabezpieczaniu i obsłudze wszystkich urządzeń IT. Dzięki zaangażowaniu pracowników i partnerów tworzymy i dostarczamy naszym klientom najwyższej klasy oprogramowanie w obszarach: • IT Service and Asset Management • Unified Endpoint Management • IT Security - Patch Management, Vulnerability Risk Management, Application & Device Control, Mobile Threat Defense • Identity & Access Management • Supply Chain Management Nasza główna siedziba znajduje się w South Jordan, Utah, ale połowa pracowników i klientów znajduje się poza granicami USA. Mamy 36 biur w 23 krajach, z dużymi biurami m.in. w Londynie, Frankfurcie, Paryżu, Sydney, Szanghaju, Singapurze.
KnowBe4
KnowBe4 to największa na świecie, zintegrowana platforma do szkoleń z zakresu budowania świadomości bezpieczeństwa i symulacji phishingu. KnowBe4 pomaga dziesiątkom tysięcy klientów w radzeniu sobie z zagrożeniami socjotechnicznymi. Przewaga konkurencyjna KnowBe4 przejawia się w dwóch obszarach. Po pierwsze, korzystając z różnych narzędzi i źródeł informacji, daje organizacji dobry obraz jej aktualnego profilu ryzyka. Po drugie, w procesie budowania odporności organizacji, umożliwia koncentrację na zagrożeniach profilowanych i z sukcesem wykorzystywanych przez przestępców w danym środowisku, a dzięki temu lepiej przygotowuje użytkowników do radzenia sobie z nimi.
NASK PIB
NASK jest Państwowym Instytutem Badawczym nadzorowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa Internetu. Reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci zajmuje się Centrum Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury, w którym działa zespół CERT Polska. Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wyznaczyła NASK PIB rolę jednego z trzech CSIRT poziomu krajowego (CSIRT MON, CSIRT ABW, CSIRT NASK). NASK prowadzi działalność badawczo-rozwojową w zakresie opracowywania rozwiązań zwiększających efektywność, niezawodność i bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych oraz innych złożonych systemów sieciowych. Istotne miejsce zajmują badania dotyczące biometrycznych metod weryfikacji tożsamości w bezpieczeństwie usług. Jako operator telekomunikacyjny NASK oferuje innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne dla klientów finansowych, biznesowych, administracji i nauki. NASK prowadzi także Rejestr Domeny .pl, utrzymując ponad 2,5 mln domen na rzecz ponad 1 mln abonentów. Instytut jest operatorem Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), który zapewnia szkołom dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu. W ramach instytutu funkcjonuje Zespół Dyżurnet.pl, który przyjmuje zgłoszenia, dotyczące nielegalnych treści w Internecie, przede wszystkim związanych z materiałami przedstawiającymi seksualne wykorzystywanie dzieci.
nFlo
Przewagą nFlo jest połączenie usług integratora IT w klasycznym ujęciu (hardware, software, usługi) z kompetencjami audytorskimi, doradczymi i szkoleniowymi w zakresie bezpieczeństwa biznesowego.
nFlo dostarcza rozwiązania wysokiej dostępności – od etapu analizy, opracowania architektury, przez dostawę produktów i wdrożenie, a skończywszy na usługach wsparcia gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Firma wdraża gotowe rozwiązania w zakresie infrastruktury teleinformatycznej i oprogramowania wiodących producentów, a także tworzy dedykowane aplikacje.
nFlo to zespół ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji złożonych projektów.
Realizujemy następujące usługi:
• dostarczanie specjalizowanych zasobów ludzkich w modelu Body Leasing,
• audyty architektury, konfiguracji oraz poziomu zabezpieczeń pojedynczych systemów i całych środowisk aplikacyjnych,
• doradztwo i wdrażanie rozwiązań informatycznych,
• diagnoza i rozwiązywanie problemów w dziedzinie infrastruktury, oprogramowania i bezpieczeństwa IT,
• optymalizacja procesów monitorowania infrastruktury i aplikacji, dostarczanie wsparcia technicznego, zarządzania wymaganiami, testowanie nowych wersji oprogramowania, zarządzanie incydentami bezpieczeństwa, przetwarzanie i integracja informacji, ochrona danych i zapewnienie ciągłości biznesu,
• projektowanie i audyty systemów zarządczych Governance-Risk-Compliance,
• wdrażanie rozwiązań i mechanizmów, decydujących o zmniejszenie stanu zagrożenia dla organizacji,
• identyfikacja czynników ryzyka w celu ich minimalizacji lub eliminowania oraz wypracowania optymalnych metod zapobiegania.
Klienci cenią nas za kompetencje i doświadczenie, zdolność do rozwiązywania trudnych problemów oraz za dotrzymywanie złożonych deklaracji.
PwC
W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 156 krajach. Zatrudniamy ponad 295 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6500 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl
W obszarze cyberbezpieczeństwa współpracujemy z zarządami międzynarodowych i polskich firm, a także z sektorem publicznym, zarówno w tradycyjnych modelu on-premises, a także w chmurach publicznych i modelu hybrydowym. Wspieramy centra usług bezpieczeństwa zlokalizowane w Polsce i w regionie CEE. Pracujemy na infrastrukturze klientów, jak i w modelu "full managed services", łącząc wiedzę i doświadczenie ekspertów PwC z Polski i regionu EMEA. Dostarczamy projekty obejmujące strategię cyberbezpieczeństwa, wdrożenia i utrzymanie systemów cyberbezpieczeństwa, a także utrzymanie i obsługę procesów zapewniających bezpieczeństwo danych i informacji.
Softinet
Softinet jest integratorem rozwiązań informatycznych, dostarczającym kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa IT, budowy sieci lan/wlan, przechowywania oraz backupu danych. Motto firmy: „Technology That Serves Business” jasno komunikuje o celu prowadzonej działalności. Od ponad 15 lat Softinet wspiera przedsiębiorstwa i instytucje, oferując i wdrażając rozwiązania światowych producentów IT, pod bacznym okiem wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. Softinet jest firmą, która konsekwentnie pracowała i pracuje na zaufanie Partnerów i Klientów. Zespół Softinet buduje optymalne i bezpieczne środowiska IT, dostarczając indywidualnie dobrane i dopasowane produkty oraz usługi.
Sophos
Sophos jest światowym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa nowej generacji, chroniącym ponad 500 000 organizacji i miliony konsumentów w ponad 150 krajach przed najbardziej zaawansowanymi obecnie cyberzagrożeniami. Firma Sophos oferuje szeroką gamę zaawansowanych produktów i usług, które zabezpieczają użytkowników, sieci i punkty końcowe przed ransomware, złośliwym oprogramowaniem, exploitami, phishingiem oraz wieloma innymi rodzajami cyberataków dzięki analizie zagrożeń opartej na sztucznej inteligencji i machine learning. Sophos sprzedaje swoje produkty i usługi za pośrednictwem partnerów handlowych i dostawców usług zarządzanych (MSP) na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sophos.com.
Trend Micro
Trend Micro Incorporated jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających środowiska przetwarzania w chmurze. Dzięki technologiom zabezpieczającym treści internetowe i systemom zarządzającym zagrożeniami firma tworzy bezpieczny świat wymiany informacji cyfrowych. Oferta Trend Micro skierowana jest do użytkowników indywidualnych i do przedsiębiorstw. Jako pionier w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma zapewnia najlepsze na rynku zabezpieczenia klientów, serwerów i cloud computingu, dopasowane do potrzeb partnerów oraz odbiorców produktów i usług. Pozwalają one na szybsze powstrzymanie zagrożeń i chronią dane w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i opartych na chmurze. Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń.

PARTNER WARSZTATU

 

SentinelOne
SentinelOne to nowoczesne rozwiązanie Endpoint Detection and Response (EDR), które dzięki wykorzystaniu modeli behawiorystycznych oraz uczenia maszynowego odpowiada na współczesne zagrożenia wycelowane w stację końcowe, w tym takie jak ataki ransomware czy zero-day. Produkt świetnie sprawdza się w heterogonicznych środowiskach, dzięki możliwości ochrony hostów niezależnie od systemu operacyjnego oraz od rodzaju wykorzystywanych zasobów (fizycznych, wirtualnych czy cloudowych). SentinelOne to praktyczna realizacja aktualnych standardów bezpieczeństwa jak NIST CyberSecurity Framework - pokrywa wszystkie etapy zapobiegania zagrożeniom i obsługi incydentów - identyfikacja zagrożeń, wykrywanie i reakcja na incydenty oraz mitygowanie skutków ataku. Z kolei integracja z frameworkiem MITRE ATT&CK w dużym stopniu automatyzuje procesy Threat Hunting, co pozwala odciążyć inżynierów SOC. Taki zestaw funkcji pomaga również spełnić wymagania RODO i ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

MECENASI

 

3M
3M to zaufany i światowy lider w zakresie Bezpieczeństwa i Ochrony Prywatności Danych. Jesteśmy pionierem zaawansowanej technologii mikrożaluzji, dzięki której produkty prywatyzujące 3M zapewniają najskuteczniejszą ochronę poufnych danych wyświetlanych na ekranach urządzeń. Rozwój naszych technologii jest tak samo dynamiczny jak rozwój technologii wyświetlaczy i urządzeń. Kierując się naszą pasją, nieustannie udoskonalamy nasze produkty i znajdujemy najlepsze rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo ekranów i zawartych na nich informacji. Szeroki wachlarz produktów prywatyzujących 3M jest dostosowany do większości urządzeń funkcjonujących na rynku.
Connect Distribution
Firma CONNECT DISTRIBUTION powstała w 1998 roku, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) i do dnia dzisiejszego jest wierna tej misji. CONNECT DISTRIBUTION specjalizuje się w rozwiązaniach do monitorowania i zarządzania, bezpieczeństwa, pamięci masowych oraz narzędzi dla programistów. Firma stale monitoruje rynek ICT w Polsce i na świecie, a w rezultacie sukcesywnie rozszerza swoją ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania, które są odpowiedzią na bieżące i przyszłe potrzeby Klientów. Jednym z flagowych produktów firmy jest SolarWinds, czyli uznane na całym świecie, wydajne oraz optymalne cenowo oprogramowanie do bezpiecznego monitorowania i zarządzania infrastrukturą IT.
Galach Consulting
Firma Galach Consulting powstała w 2004 r., a od 2015 r. świadczymy usługi jako spółka prawa handlowego. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w projektach związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem informacji, obejmujących między innymi audyty, doradztwo, testy bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury informatycznej, a także optymalizację procesów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem danych. Zajmujemy się zagadnieniami realizacji wymagań w zakresie ochrony danych osobowych w systemach informatycznych oraz modelowaniem, implementacją i doskonaleniem procesów związanych z realizacją obowiązków wynikających z RODO. Realizujemy prace badawczo-rozwojowe z zakresu cyberbezpieczeństwa, świadczymy także usługi stałego wsparcia dla naszych Klientów. Firma zatrudnia zespół doświadczonych ekspertów posiadających uznane certyfikaty branżowe, w tym upoważniające do przeprowadzania audytów zgodnie z Ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.
Matic
MATIC S.A. działa na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarze obronności i bezpieczeństwa Państwa.
W szczególności nasza oferta jest skierowana do:
• sektora administracji publicznej,
• resortów mundurowych oraz
• przedsiębiorstw działających w strategicznych sektorach gospodarki.
Podczas targów przedstawimy Państwu lidera w dziedzinie rozwiązań antywirusowych do urządzeń przenośnych typu USB - Stacje KUB. Oraz zaprezentujemy rozwiązania Novicom, s.r.o., który jest wiodącym czeskim producentem oprogramowania do monitorowania, zarządzania oraz bezpieczeństwa sieci. Opowiemy o potężnych narzędziach do natychmiastowego reagowania na cyberincydenty poprzez unikalne portfolio: #ELISA SIEM, #BVS i #ADDNET(NAC/DDI), które m.in. przygotują klientów do szybkiego połączenia z SOC.
Naszą misją jest pomagać w zdobyciu wiedzy poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Kompetencje i doświadczenia naszego zespołu potwierdzają liczne autoryzacje i certyfikaty.
Poczta Polska
Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniamy blisko 70 000 pracowników, nasza sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jesteśmy jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta znakomita większość Polaków. Koncentrujemy się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej.
Poczta Polska od 462 lat służy polskiemu społeczeństwu i jest jego częścią. Poczta Polska zdobyła tytuł „Najcenniejszej Polskiej Marki 2021” branży pocztowej, kurierskiej i logistycznej w plebiscycie „Gazety Finansowej”. Została też laureatem programu PFR Odpowiedzialny i przyjazny pracodawca oraz została laureatem programu PFR Odpowiedzialny i przyjazny pracodawca.
SolarWinds
SolarWinds jest wiodącym dostawcą wydajnego i optymalnego cenowo oprogramowania do bezpiecznego monitorowania i zarządzania infrastrukturą IT. Rozwiązania SolarWinds zapewniają organizacjom na całym świecie, niezależnie od typu, wielkości lub złożoności infrastruktury IT, moc monitorowania i zarządzania wydajnością ich środowisk IT, zarówno w modelu on-premise, w chmurze, jak i w modelach hybrydowych.

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

 

CSO Council
CSO Council to społeczność dyrektorów bezpieczeństwa informacji tworzona przez stowarzyszenie ISSA Polska oraz Evention. Zadaniem CSO Council jest integracja środowiska, budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń oraz networkingu wśród szefów bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa w dużych firmach oraz instytucjach działających w Polsce. CSO Council swoją działalność realizuje poprzez zaplanowane cykliczne spotkania oraz inne formy sprzyjające integracji środowiska. Zapraszamy do uczestnictwa w społeczności. Udostępniamy platformę, której bardzo do tej pory brakowało, a której zbudowanie pozwoli menadżerom bezpieczeństwa informacji, CSO oraz CISO na zawodowe rozmowy, budowanie relacji oraz dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczeń.
Cyber Women Community
Cyber Women Community to aktywna społeczność pań łącząca ekspertki z dziedziny Cybersecurity z kobietami, które chcą rozwijać swoje kompetencje w tej dziedzinie. Społeczność ma na celu dzielenie się wiedzą, promocję oraz wsparcie kobiet w odkrywaniu ich drogi zawodowej w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz w nowych technologiach poprzez spotkania, webinaria i mentoring. Dzięki paniom z Rady Programowej i tzw. Loży Ekspertek dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomoże członkiniom społeczności zrealizować plany i rozwinąć się zawodowo. Dołącz do Cyber Women Community.

PATRON MERYTORYCZNY

Stowarzyszenie ISACA Warszawa
Stowarzyszenie ISACA powstało w 1967, gdy grupa osób wykonujących podobną pracę – polegającą na audytach mechanizmów kontrolnych w systemach komputerowych, które w tamtym czasie stawały się coraz istotniejsze dla funkcjonowania ich firm – spotkała się, by omówić potrzebę stworzenia jednego źródła informacji i wytycznych w tej dziedzinie. W 1969 roku grupa formalnie zarejestrowała EDP Auditors Association (Stowarzyszenie audytorów EPD). W 1976 roku Stowarzyszenie powołało fundację edukacyjną, by podjąć szeroko zakrojony wysiłek badawczy zmierzający do poszerzenia wiedzy o nadzorze i kontroli IT oraz ich wartości. Stowarzyszenie znane wcześniej jako Information Systems Audit and Control Association (Stowarzyszenie ds. audytu i kontroli systemów informatycznych), obecnie używa jedynie akronimu ISACA, by zaznaczyć, że służy szerokiemu gronu osób zawodowo zajmujących się ogólnie pojętym nadzorem IT. Obecnie ISACA liczy ponad 145 000 specjalistów w 180 krajach, którzy pełnią różne funkcje w tym związane z bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem ryzykiem informatycznym.

PATRONAT SPOŁECZNOŚCIOWY

(ISC)² CHAPTER POLAND
(ISC)² jest jednym z najbardziej znanych na świecie stowarzyszeń skupiających osoby zainteresowane szeroko pojętym obszarem bezpieczeństwa informacji. Obecnie stowarzyszenie posiada ponad 80.000 członków na całym świecie. Poza działalnością edukacyjną (ISC)² jest najlepiej znana z prowadzonych programów certyfikacji, z których wiodącym jest certyfikacja CISSP (Certified Information Systems Security Professional). Wszystkie programy certyfikacyjne (ISC)² od początku swojego istnienia są projektowane i rozwijane w sposób niezależny od dostawców i producentów branżowych. W efekcie certyfikaty (ISC)² potwierdzają realną wiedzę i kompetencje z zakresu bezpieczeństwa IT, a nie umiejętności obsługi konkretnych systemów czy urządzeń. Aby ułatwić zrzeszanie się i wymianę wiedzy pomiędzy członkami spoza USA, (ISC)² uruchomiła program „local chapter” – pozwalający na organizowanie afiliowanych przy (ISC)² stowarzyszeń, skupiających członków z danego kraju lub regionu. W ten sposób w 2012 roku zawiązany został (ISC)² Chapter Poland. Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/4865474 lub odwiedzin naszej strony http://isc2chapter-poland.com.
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska jest częścią The Institute of Internal Auditors i należy do European Confederation of Institutes of Internal Auditing (ECIIA). Od ponad 15 lat jest największą w kraju organizacją zajmującą się kompleksowo problematyką audytu wewnętrznego, umacnianiem rangi zawodowej audytorów oraz integracją środowiska audytorskiego. Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska oferuje certyfikaty zawodowe potwierdzające międzynarodowe kwalifikacje audytora wewnętrznego. Lider w propagowaniu wiedzy o audycie oraz najlepszych praktykach i standardach zarządzania. Lider w zakresie usług edukacyjnych w obszarze audytu wewnętrznego w Polsce. Lider szkolenia z zakresu certyfikowanych kursów dla audytorów Wewnętrznych oraz obszarów niezbędnych do prowadzenia skutecznego i efektywnego audytu wewnętrznego. Partner dla instytucji publicznych oraz sektora prywatnego w obszarze wiedzy eksperckiej o audycie oraz najlepszych praktykach i standardach zarządzania.
ISACA Katowice Chapter
Stowarzyszenie audytu, kontroli i bezpieczeństwa systemów informacyjnych powstało w 2011 roku z inicjatywy członków ISACA z Małopolski i Śląska, a w lutym 2012 r. uzyskało afiliację jako ISACA Katowice Chapter. W wyniku intensywnego rozwoju w roku 2013 Chapter Support Committee przyznał ISACA Katowice nagrodę dla małego oddziału za osiągnięcie 42% wzrostu liczby członków – 2013 GROWTH AWARD WINNER for Small Chapter, która została wręczona prezesowi zarządu na międzynarodowej konferencji liderów ISACA w Las Vegas w 2014 r. Jednocześnie przekraczając liczbę stu członków ISACA Katowice przesunęła się do grupy Medium Chapters.
ISSA Polska
ISSA jest niezależną organizacją, skupiającą profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem informacji. Nie polityka i nie zyski, ale etyka i fachowość członków oraz ich profesjonalne oddanie ochronie zasobów informacyjnych są siłą napędową ISSA. Przyłącz się do światowej sieci profesjonalistów związanych z bezpieczeństwem systemów informacyjnych.
Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland
Klaster #CyberMadeInPoland powstał jako platforma do współpracy oraz promocji polskiego przemysłu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest kształtowanie i rozwój bezpiecznej cyberprzestrzeni w Polsce oraz promowanie polskich firm poza granicami kraju. Klaster stymulować ma także współpracę sektora z instytucjami naukowymi, podmiotami administracji publicznej, międzynarodowymi korporacjami, izbami branżowymi i handlowymi, oraz innymi partnerami. Członkami Klastra #CyberMadeInPoland są polskie firmy oferujące produkty oraz usługi z branży cyberbezpieczeństwa.

PATRONAT MEDIALNY

DLP Expert
Wydawca kwartalnika DLP Expert, magazynu poświęconego tematyce związanej z bezpieczeństwem przetwarzania danych. DLP (ang. Data Leak Prevention) stanowi ogół technologii informatycznych służących do ochrony przed utratą informacji czy utratą kontroli nad danymi. Ochrona informacji i danych przed dostępem osób niepowołanych jest jednym z większych wyzwań przed jakimi stoją obecnie przedsiębiorstwa i instytucje. Ilość raportowanych przypadków naruszeń poufności danych stale wzrasta co ma szczególnie duże znaczenie zwłaszcza w kontekście ustaleń związanych z RODO. DLP jest technologią dość nową i nie kończy się jedynie na wdrożeniu rozwiązań zapobiegającym atakom z zewnątrz. DLP to nie tylko odpowiednie rozwiązania informatyczne w firmowej sieci ale także właściwa polityka bezpieczeństwa i stała edukacja kadry. Nadal to brak świadomości pracowników jest najczęstszą przyczyną wycieku poufnych informacji. O tym i innych aspektach bezpieczeństwa można znaleźć na łamach portalu dlp-expert.pl oraz magazynu DLP Expert.
SecurityBezTabu.pl
SecurityBezTabu.pl to portal dla wszystkich osób zajmującymi się szeroko pojętym IT. Obecny świat wymusza w tej chwili na każdym z nas, bez względu na zajmowane stanowisko, jakąś wiedzę i świadomość o bezpieczeństwie. Prowadzony jest przez pasjonatów cyberbezpieczeństwa – zwłaszcza jego defensywnej strony. Staramy się aby artykuły były wysokiej jakości – takie, jakie sami byśmy chcieli czytać. Jest to również dobre miejsce dla wszystkich, którzy po prostu interesują się bezpieczeństwem bez względu na jego aspekt.

CYBERGOV 2023

18-19 maja 2023
www.cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas  
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.