Grzegorz Piechowski

Wójt

Gmina Kościerzyna

Absolwent wydziału mechanicznego Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz wydziału zarządzania Politechniki Gdańskie. Od 14 lat związany z działalnością samorządową – w latach 2006-2010 jako radny Rady Powiatu Kościerskiego, od grudnia 2010 roku do chwili obecnej trzecią kadencję na stanowisku Wójta Gminy Kościerzyna.
Nowoczesne szkoły, bezpieczne drogi i chodniki, infrastruktura wodno-kanalizacyjna, zachęcająca do uprawiania turystyki infrastruktura rekreacyjna, racjonalnie zagospodarowane przestrzenie wiejskie, nowe sale wiejskie sprzyjające spotkaniom mieszkańców, boiska sportowe dla młodszych i starszych to tylko niektóre z wielu zadań, jakie udało się z sukcesem zrealizować w Gminie Kościerzyna.
W swojej działalności zawsze dba o dobro mieszkańców kierując się mottem: Razem zrobimy więcej. Zawsze gotowy do współpracy i otwarty na potrzeby innych ludzi. Dzięki jego osobistemu zaangażowaniu Gmina Kościerzyna stała się miejscem nowoczesnym, przyjaznym i chętnie wybieranym jako miejsce do życia.

CYBERGOV 2020

21 maja 2020
www.cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Anna Kovalenko
tel: + 48 22 266 09 58
m: +48 570 611 811
e: anna.kovalenko@evention.pl

© 2020 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.