Grzegorz Piechowski

Wójt

Gmina Kościerzyna

Absolwent wydziału mechanicznego Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz wydziału zarządzania Politechniki Gdańskie. Od 14 lat związany z działalnością samorządową – w latach 2006-2010 jako radny Rady Powiatu Kościerskiego, od grudnia 2010 roku do chwili obecnej trzecią kadencję na stanowisku Wójta Gminy Kościerzyna.
Nowoczesne szkoły, bezpieczne drogi i chodniki, infrastruktura wodno-kanalizacyjna, zachęcająca do uprawiania turystyki infrastruktura rekreacyjna, racjonalnie zagospodarowane przestrzenie wiejskie, nowe sale wiejskie sprzyjające spotkaniom mieszkańców, boiska sportowe dla młodszych i starszych to tylko niektóre z wielu zadań, jakie udało się z sukcesem zrealizować w Gminie Kościerzyna.
W swojej działalności zawsze dba o dobro mieszkańców kierując się mottem: Razem zrobimy więcej. Zawsze gotowy do współpracy i otwarty na potrzeby innych ludzi. Dzięki jego osobistemu zaangażowaniu Gmina Kościerzyna stała się miejscem nowoczesnym, przyjaznym i chętnie wybieranym jako miejsce do życia.

CYBERGOV 2021

20 maja 2021
www.cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Monika Ludwig
m: +48 790 401 605
e: monika.ludwig@evention.pl

© 2021 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.