WARSZTATY ONLINE – 26.05

9.00 -11.30

Ochrona aplikacji webowych – od czego zacząć?


Szczegóły:

Warsztat dedykowany jest dla wszystkich, którzy udostępniają jakąkolwiek zawartość w Internecie, wykorzystując do tego popularny protokół HTTP - czyli mówiąc krótko - dla każdego, kto posiada w swojej organizacji jakąkolwiek stroną czy aplikację web.


Prowadzący:

Dyrektor Techniczny
Softinet
Systems Engineer
Fortinet

Jak uszczelnić ochronę przed cyber atakiem? Najlepsze praktyki od Integrale IT i skuteczne rozwiązania od Check Point


Szczegóły:

Podstawowym elementem wykonawczym w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury IT są niezmiennie od 30 lat systemy Firewall, które są dziś właściwie odpowiednikami „szwajcarskiego scyzoryka”, zapewniając ciągle rosnącą liczbę narzędzi takich jak: możliwość tworzenia tradycyjnych reguł firewall, ochrony IPS, zapewniają detekcję wirusów (AV) oraz nowego, nieznanego złośliwego kodu (sandboxing).


Prowadzący:

Business Development Manager
Integrale IT Sp. z o.o.

Ogarnianie chaosu – jak za pomocą super pracowników i jednego rozwiązania skonfigurować, zabezpieczyć i zautomatyzować zarządzanie infrastrukturą IT.


Szczegóły:

Zarządzanie 450 000 endpointów (desktopów, serwerów, telefonów czy tabletów) pojedynczym rozwiązaniem? I to bez względu na to, gdzie są one zlokalizowane (on prem, dom pracownika, serwerownia, chmura)/ Podczas warsztatów z platformy BigFix pokażemy, że nie ma potrzeby rozdzielać działań IT i bezpieczeństwa na osobne systemy.


Prowadzący:

BigFix Technical Advisor, CEE&Nordics
HCL Software

Trend Micro VisionOne – detekcja, reakcja i ochrona przed zagrożeniami cyber współczesnego świata IT. Ataki, wykrywanie i obrona na żywo.


Szczegóły:

Weź udział i sprawdź jak ułatwić sobie życie administratora bezpieczeństwa w codziennej pracy optymalizując koszty dla firmy.


Prowadzący:

Inżynier Bezpieczeństwa
IT Systems and Solutions Sp. z o.o.
Inżynier Bezpieczeństwa
IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

Ochrona stacji końcowych Nowej Generacji, czyli systemy EDR w teorii i praktyce


Szczegóły:

Rosnąca ilość ataków typu Advanced Persistent Threat, w których cyberprzestępcy wykorzystują zestaw wysublimowanych technik hackerskich, sprawia że obecnie, ochrona stacji końcowych jest ogromnym wyzwaniem.


Prowadzący:

IT Security Consultant
CLICO

WARSZTATY ONLINE – 27.05

9.00 -11.00

Narzędzia cyberbezpieczeństwa, które może mieć każda organizacja – znaczenie obsługi DNS. Jak dzięki nim skuteczniej chronić organizację i pracownika w dobie pracy hybrydowej ?


Szczegóły:

W okresie ostatnich kilku lat obserwujemy narastającą lawinowo liczbę coraz bardziej zaawansowanych ataków typu cyber, których konsekwencją jest pojawienie się coraz większej liczby różnych narzędzi cyberbezpieczeństwa, wymagających z kolei coraz wyższych kompetencji pracowników i dodatkowych budżetów.


Prowadzący:

Cybersecurity Sales Manager
Cisco

CYBERGOV 2023

18-19 maja 2023
www.cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas  
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.